Posty

Piątek 6.10 POWRÓT

Obraz
Pobudka o godzinie 5:00 rano.. szybkie śniadanie, dopakowanie ostatnich rzeczy i wyjazd na lotnisko.
Po odprawie i oddaniu bagażu udaliśmy się do strefy oczekiwania na samolot.. Każdy w napięciu oczekiwał chwili lotu.., chwili w której zobaczy swoich bliskich.. Zgodnie z planem wystartowaliśmy z Lizbony o godzinie 9:30 a w Warszawie byliśmy o 14:25. Przywitał nas chłodny, październikowy deszczyk.. Na lotnisku Chopina czekał już na nas autokar do Rudy. Mała przerwa w Mc Donald i dalej w drogę :) Pod szkołą byliśmy ok godziny 21:45 Emocje dały górę, każdemu łza w oczku się zakręciła..  Rozstanie było ciężkie mimo tego że wszyscy zobaczymy się w poniedziałek w szkole.
I tak właśnie kończy się nasza przygoda z Portugalią .. Będziemy tęsknić za ludźmi z miejsc, w których odbyliśmy praktyki. Wiele im zawdzięczamy! To dzięki nim wzbogaciliśmy naszą wiedzę o nowe doświadczenia. Nabraliśmy pewności siebie i otworzyliśmy się na świat.

Fajne że wybraliśmy naszą szkołę bo to dzięki niej mieliśmy …

Czwartek 5.10

Obraz
Dzisiaj jest nasz ostatni dzień w pracy.. czas upłynął strasznie szybko. Cztery tygodnie temu zaczynaliśmy swoją przygodę w Portugalii a dziś musimy ją zakończyć.. Pożegnania były bardzo smutne i wzruszające..  Po powrocie z pracy część z nas udała się do Lizbony na ostanie zakupy pamiątek i prezentów :) Wieczorem pakowanie i ostatnia noc w Montijo.. Będziemy tęsknić ! 
Środa 4.10

Obraz
Wielkiego odliczania ciąg dalszy... zostały nam 2 dni do końca.
Czas na pożegnanie miejsc pracy, kolegów i koleżanek z którymi pracowaliśmy przez ostatni miesiąc. Czas na ostanie spacery w pięknym portugalskim słońcu.. czas na powrót do domu.


Wtorek 3.10

Obraz
Zostały nam trzy dni.. trzy dni w tym przepięknym raju! Trzeba sie cieszyć każdym promyczkiem słońca! Każdą chwilą spędzoną wspólnie.. Dzisieszgo wieczoru udaliśmy się ostatni raz do naszej ulubionej restauracji na kolację.. Było przynie jak zawsze 😋 Po powrocie jeden z ostatnich meeting'ów i dalsze pakowanie walizek.


Poniedziałek 2.10

Obraz
Zaczynamy ostatni tydzień naszych praktyk..
Ten cudowny czas w Portugalii się kończy..
Każdy powoli zaczyna się pakować i rozmyślać o powrocie do domu.. Będzie nam brakować tego słońca..


Niedziela 1.10

Obraz
Nie do wiary, to już Październik, a pogoda u nas dalej piękna. Dzisiejszy dzień zaliczamy do bardzo aktywnych. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy o godzinie 9:30. Zwiedziliśmy Katedrę w której urodził się Św. Antonio, patron rzeczy zgubioych, Zamek Św. Jerzego oraz Muzeum Calouste Gulbenkiana. 


Sobota 30.09

Obraz
Sobota pełna wrażeń :)

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy małą niespodzianką dla naszych chłopaków, z okazji ich święta. Następnie udaliśmy się do Lizbony na wycieczkę do Największego w Europie Oceanarium. Poznaliśmy dużo nowych, ciekawych gatunków zwierząt morskich. Wieczorem mieliśmy zorganizowaną imprezę z karaoke i tancami :) Naszym wodzirejem była Agata, więc zabawa była bardzo udana.

Wszystkiego najlepszego Panowie!